Květen 2017

Opráski sčeskí historje (fanmade) VI

31. května 2017 v 19:56 | Majký |  Opráski sčeskí historje (fanmade)
Navzdory tomu, že jsem si na začátku roku řekl, že ohledně mé autorské tvorby budu co možná nejvíc aktivní, poslední dobou to dost hapruje. A to hlavně proto, že mi tak nějak vyprchala původní energie a jsem odsouzený k čekání na chvíli kdy mi hlavou konečně probleskne nějaký nový zrealizovatelný nápad, protože aktuálně jsem celkem ve fázi stagnace. Chce to zkrátka novou mízu. Nějaký nový projekt, do kterého bych mohl vložit svou energii, a díky kterému bych třeba i získal chuť na dokončení projektů, které jsou sice pořád aktuální a nedokončené, ale zabývám se jimi už prostě moc dlouho a původní nadšení pro ně postupně vyprchalo.

Jak to tak ale vypadá, možná se to začíná pozvolna lámat. Ve škole mne totiž znovu navštívila paní Inspirace a vnukla mi alespoň pár nápadů na mé fan-arty s tematikou "Oprásků sčeskí historje / z historje svjeta". Doufám, že to je ona pověstná první vlaštovka, za kterou by teoreticky mohlo přiletět ono kýžené hejno nápadů, ze kterých by snad mohlo vzejít i něco zveřejnitelného. Tak mi držte palce...a při tom si můžete prohlédnout pár nových kousků z mé fanouškovské tvorby. :)

Začneme představením poslední ženy, která u nás byla popravena. Jedná se o Olgu Hepnarovou, která s nákladním automobilem úmyslně vjela na zastávku a zabila tam několik lidí. Nedávno byl o jejím životě natočený český koprodukční film, který, dle mého názoru, celkem stojí za zhlédnutí. ;)


Silent Hill (2006)

7. května 2017 v 15:22 | Majký |  Filmy
Konečně jsem se dostal k jedné z novodobých hororových klasik, kterou už viděl snad úplně každý člověk na světě kromě mě. Otázkou je, jestli to tak nemělo radši zůstat...