close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

KOMIKSOVOSTI

25. února 2016 v 14:27 | Majký

Komiks popisující život bezdomovce, který se v džungli městské zástavby uchyluje na zapadlá tichá místa, kde o samotě přemýšlí nad životem a společností. Občas ale nemá na nějaké filozofování náladu a pouze suše konstatuje svou nezáviděníhodnou situaci. Lze u něj také vypozorovat určitou otupělost vůči cizím problémům a vlastním citům. Je pro něj typický nahořklý černý humor, který má čtenáře donutit k zamyšlení.


---------------------------------


Fanouškovská tvorba inspirovaná komiksem "Opráski sčeskí historje", který se zaměřuje na konkrétní historické události, které jsou zde prezentovány vtipnou a odlehčenou formou. Dílo je typické kombinací jednoduchých kreseb a velmi specifické "češtiny".


---------------------------------


SURNUD

Krátké komiksy (stripy), které slouží jako bonusový doplněk k mému prvnímu úspěšnému pokusu o nějaké ucelené literární dílo. Postava hrající v komiksech hlavní roli je hrobník, který si žije svůj poklidný život na odlehlém vesnickém hřbitůvku, jenž slouží jako odkladiště nechtěných osob. Podobně jako Urban je klidný, nic ho nerozhází, a s osamělým životem na hřbitově se vyrovnává tak nějak po svém... :) Některé epizody z jeho života si můžete přečíst na mém wattpadovém účtu, ale aktuálně spíše hledám nějaký jiný prostor na zveřejňování - přístup Wattpadu ke svobodě autorů se mi vůbec nelíbí.

GALERIE..

---------------------------------

BEMVT

Velká kapitola mého dětství - tomuto komiksu jsem se věnoval přes 6 let a v rámci BEMVT-tvorby vznikl i mé dosud nejrozsáhlejší dokončené dílo.

GALERIE (chystá se)

---------------------------------

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama